Rabat na usługi SOTESHOP tylko do końca maja 2022

16/05/2022

Tylko do końca maja obowiązują rabaty przy przejściu na abonament SOTESHOP. Sklepy, które zmienią usługę w maju, otrzymują gwarancję 20% rabatu również w kolejnych okresach rozliczeniowych. Zapoznaj się z zasadami i zdecyduj się na aktualizację do końca miesiąca.

Sklep internetowy SOTESHOP. Promocja.

Tylko do końca maja możesz skorzystać z 20% rabatu na abonament przy przejściu z licencji bezterminowej. Obecnie usługę dostępu do aktualizacji i serwisu oferujemy w formie abonamentów. Każdy ze sklepów, działających do tej pory na licencji bezterminowej, może przy przejściu na dowolny abonament skorzystać z 20% rabatu. Rabat obowiązuje nie tylko na najbliższy rok, ale również na kolejne okresy rozliczeniowe.

Dodatkowe rabaty

Jeśli sklep ma zainstalowane aplikacje z webstore, to może skorzystać oprócz tego z dodatkowego rabatu przy przejściu na wersję Pro lub VIP. Jeśli dostęp do aktualizacji i serwisu się właśnie kończy, to otrzymasz mailem też kod rabatowy 10%, który także można wykorzystać przy tym samym zamówieniu - rabaty łączą się.

Nie mam dostępu do aktualizacji i serwisu

Nie mam dostępu do aktualizacji i serwisu, dlaczego aktywować usługę teraz? Do 28.05 sklepy muszą dostosować się do dyrektywy Omnibus, która wchodzi w życie. Bez aktualizacji Twój sklep nie spełnia wymogów prawnych, za co grożą poważne konsekwencje finansowe.

Więcej na ten temat: Dyrektywa Omnibus – rewolucja w prawie konsumenckim. Zmiany w sklepach internetowych.

  • Do końca maja 2022 oferujemy 20% rabatu z tytułu przejścia na abonament. To rabat nie tylko na ten rok. Będzie obowiązywał również w latach kolejnych
  • Rabat może być jeszcze wyższy, jeśli wybierasz abonament Pro lub VIP, a wcześniej kupowałeś aplikacje w webstore.

Dlaczego przejść na abonament teraz?

Mam jeszcze aktywny dostęp do aktualizacji i serwisu - dlaczego przechodzić na abonament teraz? Jeśli zdecydujesz się teraz, to rabat 20% będzie obowiązywał przez cały czas korzystania ze sklepu, nie tylko przez pierwszy rok. A jeśli masz już opłaconą usługę dostępu do aktualizacji i serwisu np. do grudnia, to odliczymy tę opłatę od abonamentu za pierwszy rok.

Jak skorzystać z rabatu?

Zaloguj się na sote.pl i wybierz usługę z cennika. Po kliknięciu w numer Twojej licencji rabat pojawi się automatycznie.

Obejrzyj nagranie video i dowiedz się, jak sprawdzić rabat i zamówić nową usługę z indywidualnym rabatem.

Bądź na bieżąco z nowościami, subskrybuj SOTE na YouTube.

Rabat dla użytkowników SOTESHOP 8 Standard

Mam usługę SOTESHOP 8 Standard 1 rok lub 1 miesiąc. Dla mnie nie ma rabatu? Przejdź na Pro, w Pro wszystkie aplikacje z webstore są bez opłat. Tylko do końca maja przy przejściu na Pro, otrzymujesz rabat 20%, na cały czas korzystania ze sklepu, nie tylko przez pierwszy rok. Przechodząc na Pro, dopłacasz różnicę po odjęciu rabatu. Aby zmienić Standard na Pro, skontaktuj się z nami, pisząc na office@sote.pl

Wybierz nową usługę SOTESHOP PRO lub SOTESHOP Standard
Zaloguj się i sprawdź indywidualny rabat.

Cennik SOTESHOP

Indywidualny kod rabatowy wysyłany jest mailem kiedy kończy się usługa "Aktualizacja sklepu". Jeśli nie masz kodu rabatowego, napisz na adres office@sote.pl

Powiązane strony

SOTESHOP PRO. Jak pobrać darmowe dodatki do sklepu?

SOTESHOP PRO. Jak pobrać darmowe dodatki do sklepu?

26/11/2021
SOTESHOP PRO to nowa usługa, dzięki której nie musisz osobno płacić za dodatkowe aplikacje z WebStore. Możesz wybrać te, które potrzebujesz lub wszystkie razem, o wartości ponad 18 000 zł netto, i wszystko zamówisz za darmo.
Dyrektywa Omnibus – rewolucja w prawie konsumenckim. Zmiany w sklepach internetowych.

Dyrektywa Omnibus – rewolucja w prawie konsumenckim. Zmiany w sklepach internetowych.

11/04/2022
Dyrektywa Omnibus, a dokładniej Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/2161 z 27 listopada 2019 r. zmieniającej dyrektywę Rady 93/13/EWG i dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 98/6/WE, 2005/29/WE oraz 2011/83/UE w odniesieniu do lepszego egzekwowania i unowocześnienia unijnych przepisów dotyczących ochrony konsumenta, wprowadza istotne zmiany w zakresie prawa ochrony konsumentów.
SOTESHOP 8. Sprawdź swój indywidualny rabat. Zamów nową usługę.

SOTESHOP 8. Sprawdź swój indywidualny rabat. Zamów nową usługę.

13/02/2022
Razem z wprowadzeniem wersji 8 zmieniliśmy ofertę na SOTESHOP, ale dla klientów, którzy są z nami od lat, zawsze mamy specjalne warunki. Sprawdź indywidualny rabat dla swojego sklepu.