Ukraińska wersja sklepu internetowego SOTESHOP

21/06/2023

Dodaliśmy do sklepu internetowego SOTESHOP ukraińską wersję językową. Jest to nie tylko nowa wersja, ale także nowy system zintegrowany z tłumaczeniami wykorzystującymi sztuczną inteligencję OpenAI, na której oparty jest Chat GPT. Dzięki temu możesz w prosty sposób włączyć wersję ukraińską i skorzystać z automatycznych tłumaczeń całego asortymentu.

Wersja ukraińska sklepu internetowego

Wersja ukraińska to więcej klientów dla Twojego sklepu.

Sklepy internetowe często poszukują nowych rynków. W przypadku wersji ukraińskiej, sprawa jest o tyle prosta, ze ci klienci w dużej mierze mieszkają na terenie Polski. Nie trzeba zmieniać systemu dostaw, wystarczy zapewnić im możliwość korzystania ze sklepu internetowego, oferując możliwość używania wersji ukraińskiej.

Aktualnie w galeriach handlowych co piąty klient jest narodowości ukraińskiej (wg Money.pl artykuł z 19.01.2023). Część z tych klientów korzystałaby równie chętnie ze sklepów internetowych, gdyby komunikaty oraz opisy były w ich języku. Aktywuj wersję ukraińską i dotrzyj do nowych odbiorców na terenie Polski.

Dodatkowy bonus SEO

Nowa wersja językowa to także dodatkowy bonus SEO i więcej treści na stronie. Dzięki temu można pozycjonować sklep na więcej słów kluczowych w różnych językach, bez konieczności tworzenia opisów ręcznie i ponoszenia dużych kosztów.

Jak aktywować wersję ukraińską w sklepie?

Aby włączyć wersję ukraińską wystarczy zaktualizować sklep do najnowszej wersji i aktywować ją w aplikacji wersji językowych. Zobacz dokumentację: Wersje językowe.

Zobacz przykładowy sklep w wersji ukraińskiej: Demo wersji ukraińskiej

Sklep w wersji ukraińskiej

Tłumaczenia z AI taniej o 96%. Jedynie 2 zł za stronę.

Włączenie wersji ukraińskiej spowoduje zmianę języka dla wszystkich systemowych tekstów, ale to nie wszystko. Możemy również przetłumaczyć ofertę sklepu: produkty, kategorie.


Tłumaczenie oferty sklepu z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI). Dowiedz się więcej.

Tłumaczenia z AI

Powiązane strony

Tłumaczenia z AI aż o 97% taniej. Opisy produktów, kategorie, teksty.

Tłumaczenia z AI aż o 97% taniej. Opisy produktów, kategorie, teksty.

21/06/2023
Wprowadziliśmy nowatorską usługę tłumaczenia opisów produktów, kategorii i tekstów w oparciu o system sztucznej inteligencji OpenAI, na którym oparty jest także Chat GPT. Tłumaczenia wykonywane są aktualnie na 12 języków obsługiwanych w SOTESHOP, ale można dodać także nowe. Koszt tłumaczeń z AI jest aż o 97% niższy od standardowego tłumaczenia, do tego dochodzi bardzo krótki czas realizacji. Warto wykorzystać AI, żeby pracowało dla nas.
Ważna zmiana w Google Analytics (GA4) od 1 lipca 2023r. Dostosuj konfigurację w sklepie.

Ważna zmiana w Google Analytics (GA4) od 1 lipca 2023r. Dostosuj konfigurację w sklepie.

16/06/2023
Już od 1 lipca 2023 r. Google wprowadza istotne zmiany w usłudze Universal Analytics. Dotychczasowe standardowe usługi w Universal Analytics przestaną przetwarzać nowe dane. Dlatego zdecydowanie zalecamy jak najszybsze przejście na Google Analytics 4 i wprowadzenie odpowiedniej konfiguracji w swoim sklepie internetowym.
Sklep internetowy SOTESHOP 8.2.0

Sklep internetowy SOTESHOP 8.2.0

31/05/2023
Ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8.2.0. Od poprzedniej aktualizacji wprowadziliśmy łącznie 30 usprawnień, w tym zmiany w integracji z Facebookiem, stawki VAT dla dostaw zagranicznych, opcji produktu i wiele innych.