Wersja włoska sklepu internetowego SOTESHOP. Aktualizacja tłumaczeń z Open AI (Chat GPT).

26/07/2023

Dodaliśmy do sklepu internetowego SOTESHOP aktualizację wersji włoskiej. Tłumaczenia w nowej wersji zostały uzupełnione dzięki sztucznej inteligencji Open AI (Chat GPT). Wystarczy zaktualizować sklep, brakujące tłumaczenia systemowe uzupełnią się automatycznie. Dodatkowo oferujemy tłumaczenia całego asortymentu na język włoski z użyciem AI.

Włoska wersja sklepu

Zobacz przykładowy sklep w wersji włoskiej: Demo wersji włoskiej

Przy tworzeniu wersji włoskiej zastosowaliśmy nowe rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji Open AI, pozwalające na automatyczną weryfikację tłumaczeń. Wszystko po to, by zapewnić jak najwyższą jakość tłumaczenia.

Automatyczna aktualizacja

Jeśli sklep korzysta już z wersji włoskiej, to po aktualizacji nowe brakujące tłumaczenia systemowe, zostaną automatycznie dodane. Jeśli w sklepie chcemy skorzystać z nowej wersji językowej, wystarczy ją aktywować.

Brakujące tłumaczenia i technologia AI

Do tej pory wiele elementów sklepu trzeba było ręcznie tłumaczyć i aktualizować. Teraz z technologią AI możemy szybko i w prosty sposób zaktualizować brakujące tłumaczenia.

Dodatkowy bonus SEO

Nowa wersja włoska sklepu to także dodatkowy bonus SEO i więcej treści na stronie. Dzięki temu można pozycjonować sklep na więcej słów kluczowych i docierać do klientów , którzy korzystają z wyszukiwania w języku włoskim.

Jak aktywować wersję włoską w sklepie?

Aby włączyć wersję włoską wystarczy zaktualizować sklep do najnowszej wersji i aktywować ją w aplikacji wersji językowych. Zobacz dokumentację: Wersje językowe.

Tłumaczenia z AI taniej o 97%. Jedynie 3 zł za stronę.

Włączenie wersji włoskiej spowoduje zmianę języka dla wszystkich systemowych tekstów, ale to nie wszystko. Możemy również przetłumaczyć ofertę sklepu: produkty, kategorie.


Tłumaczenie oferty sklepu z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI). Dowiedz się więcej.

Tłumaczenia z AI

Powiązane strony

Tłumaczenia z AI aż o 97% taniej. Opisy produktów, kategorie, teksty.

Tłumaczenia z AI aż o 97% taniej. Opisy produktów, kategorie, teksty.

21/06/2023
Wprowadziliśmy nowatorską usługę tłumaczenia opisów produktów, kategorii i tekstów w oparciu o system sztucznej inteligencji OpenAI, na którym oparty jest także Chat GPT. Tłumaczenia wykonywane są aktualnie na 12 języków obsługiwanych w SOTESHOP, ale można dodać także nowe. Koszt tłumaczeń z AI jest aż o 97% niższy od standardowego tłumaczenia, do tego dochodzi bardzo krótki czas realizacji. Warto wykorzystać AI, żeby pracowało dla nas.
Wersja niemiecka sklepu internetowego SOTESHOP. Aktualizacja tłumaczeń z Open AI (Chat GPT).

Wersja niemiecka sklepu internetowego SOTESHOP. Aktualizacja tłumaczeń z Open AI (Chat GPT).

03/07/2023
Dodaliśmy do sklepu internetowego SOTESHOP aktualizację wersji niemieckiej. Tłumaczenia w nowej wersji zostały uzupełnione dzięki sztucznej inteligencji Open AI (Chat GPT). Wystarczy zaktualizować sklep, brakujące tłumaczenia systemowe uzupełnią się automatycznie. Dodatkowo oferujemy tłumaczenia całego asortymentu na język niemiecki z użyciem AI.
Ukraińska wersja sklepu internetowego SOTESHOP

Ukraińska wersja sklepu internetowego SOTESHOP

21/06/2023
Dodaliśmy do sklepu internetowego SOTESHOP ukraińską wersję językową. Jest to nie tylko nowa wersja, ale także nowy system zintegrowany z tłumaczeniami wykorzystującymi sztuczną inteligencję OpenAI, na której oparty jest Chat GPT. Dzięki temu możesz w prosty sposób włączyć wersję ukraińską i skorzystać z automatycznych tłumaczeń całego asortymentu.