Wersja niemiecka sklepu internetowego SOTESHOP. Aktualizacja tłumaczeń z Open AI (Chat GPT).

03/07/2023

Dodaliśmy do sklepu internetowego SOTESHOP aktualizację wersji niemieckiej. Tłumaczenia w nowej wersji zostały uzupełnione dzięki sztucznej inteligencji Open AI (Chat GPT). Wystarczy zaktualizować sklep, brakujące tłumaczenia systemowe uzupełnią się automatycznie. Dodatkowo oferujemy tłumaczenia całego asortymentu na język niemiecki z użyciem AI.

Wersja niemiecka sklepu

Zobacz przykładowy sklep w wersji niemieckiej: Demo wersji niemieckiej

Przy tworzeniu wersji niemieckiej zastosowaliśmy nowe rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji Open AI, pozwalające na automatyczną weryfikację tłumaczeń. Wszystko po to, by zapewnić jak najwyższą jakość tłumaczenia.

Automatyczna aktualizacja

Jeśli sklep korzysta już z wersji niemieckiej, to po aktualizacji nowe brakujące tłumaczenia systemowe, zostaną automatycznie dodane. Jeśli w sklepie chcemy skorzystać z nowej wersji językowej, wystarczy ją aktywować.

Brakujące tłumaczenia i technologia AI

Do tej pory wiele elementów sklepu trzeba było ręcznie tłumaczyć i aktualizować. Teraz z technologią AI możemy szybko i w prosty sposób zaktualizować brakujące tłumaczenia.

Zobacz porównanie wersji niemieckiej w sklepie internetowym SOTESHOP przed i po aktualizacji. Kolorem czerwonym zaznaczone są obszary, ktore nie są przetłumaczone, a zielonym tłumaczenia na język niemiecki.

Przed aktualizacją: Sklep przed aktualizacją

Po aktualizacji: Sklep po aktualizacji

Dodatkowy bonus SEO

Nowa wersja niemiecka sklepu to także dodatkowy bonus SEO i więcej treści na stronie. Dzięki temu można pozycjonować sklep na więcej słów kluczowych i docierać do klientów w Niemczech.

Jak aktywować wersję niemiecką w sklepie?

Aby włączyć wersję niemiecką wystarczy zaktualizować sklep do najnowszej wersji i aktywować ją w aplikacji wersji językowych. Zobacz dokumentację: Wersje językowe.

Tłumaczenia z AI taniej o 97%. Jedynie 3 zł za stronę.

Włączenie wersji niemieckiej spowoduje zmianę języka dla wszystkich systemowych tekstów, ale to nie wszystko. Możemy również przetłumaczyć ofertę sklepu: produkty, kategorie.


Tłumaczenie oferty sklepu z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI). Dowiedz się więcej.

Tłumaczenia z AI

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Tłumaczenia z AI aż o 97% taniej. Opisy produktów, kategorie, teksty.

21/06/2023
Wprowadziliśmy nowatorską usługę tłumaczenia opisów produktów, kategorii i tekstów w oparciu o system sztucznej inteligencji OpenAI, na którym oparty jest także Chat GPT. Tłumaczenia wykonywane są aktualnie na 12 języków obsługiwanych w SOTESHOP, ale można dodać także nowe. Koszt tłumaczeń z AI jest aż o 97% niższy od standardowego tłumaczenia, do tego dochodzi bardzo krótki czas realizacji. Warto wykorzystać AI, żeby pracowało dla nas.

Duże korzyści dla SEO i pozycjonowania z dodatkowej wersji językowej.

27/06/2023
Dodanie nowej wersji językowej pozwala, nie tylko na dotarcie do nowych klientów na terenie Polski i sprzedaż zagraniczną, ale ma także realne korzyści dla SEO i pozycjonowania całego sklepu. To jedna z najprostszych i najszybszych metod dodania wartości SEO do całego sklepu internetowego, także w wersji polskiej.

Ukraińska wersja sklepu internetowego SOTESHOP

21/06/2023
Dodaliśmy do sklepu internetowego SOTESHOP ukraińską wersję językową. Jest to nie tylko nowa wersja, ale także nowy system zintegrowany z tłumaczeniami wykorzystującymi sztuczną inteligencję OpenAI, na której oparty jest Chat GPT. Dzięki temu możesz w prosty sposób włączyć wersję ukraińską i skorzystać z automatycznych tłumaczeń całego asortymentu.