Wymieniaj dane pomiędzy sklepami SOTE. Załóż nowy sklep internetowy z rabatem.

28/06/2022

Dzięki funkcji eksportu danych i cyklicznego importu, możesz w prosty sposób wymieniać dane pomiędzy sklepami SOTE. Dotyczy to nie tylko opisów i zdjęć produktów, ale także stanów magazynowych, cen, opcji itp. Dzięki temu możesz założyć kolejny sklep i kontrolować go z jednego miejsca. Załóż nowy sklep z rabatem 20%.

Wymiana danych między sklepami SOTE.

Hurtownia jak główny sklep

Opcję założenia hurtowni można wykorzystać nie tylko, aby oferować produkty innym firmom, ale także do wymiany danych między kilkoma sklepami SOTESHOP. Możemy mieć jeden główny sklep, w którym aktualizujemy zdjęcia, opisy, ceny itp. oraz dodatkowe sklepy pod innym adresem, które automatycznie będą pobierać dane. Dotyczy to także stanów magazynowych, które mogą być aktualizowane wiele razy dziennie.

Dowiedz się więcej: Jak założyć hurtownię internetową?

Wykorzystaj import cykliczny

Zarówno eskport danych w module SOTESHOP XML, jak i import cykliczny SOTESHOP obsługują ten sam format danych. Dlatego nie musisz analizować technicznej strony integracji. Całość będzie odbywać się automatycznie.

Dowiez się więcej: Import cykliczny

Wymieniaj dane między różnymi sklepami SOTE

W podobny sposób możesz wymieniać dane pomiędzy dowolnymi sklepami na platformie SOTESHOP. Może to być kilka sklepów jednej firmy, lub można nawiązać współpracę z innymi sklepami. Opcja importu i eksportu SOTESHOP jest w standardzie dla wszystkich wersji sklepu internetowego SOTESHOP 8.

Załóż nowy sklep internetowy z rabatem 20%

Jeśli masz już sklep SOTESHOP i chcesz założyć nowy sklep internetowy, możesz zamówić go z 20% rabatem. W tym celu wystarczy zalogować się na swoje konto na stronie sote.pl i przejść do cennika. Na karcie produktu pojawi się opcja założenia nowego sklepu z rabatem. Możesz też wykorzystać bezpłatne demo, aby przetestować integrację.

Logowanie na konto: Zaloguj się
Zobacz: Cennik SOTESHOP


Założ nowy sklep internetowy SOTESHOP
Zaloguj się i sprawdź rabat.

Załóż nowy sklep

Powiązane strony

Jak założyć hurtownię internetową z SOTE?

Jak założyć hurtownię internetową z SOTE?

22/06/2022
Wraz z rozwojem rynku e-commerce i sklepów internetowych, zwiększa się zapotrzebowanie na nowe produkty, a co za tym idzie, popularność hurtowni. Dowiedz się, jak założyć hurtownię internetową i zaoferować swoje produkty innym firmom w modelu b2b.
Darmowa integracja sklepu z wybraną hurtownią.

Darmowa integracja sklepu z wybraną hurtownią.

13/06/2022
W sklepie internetowym SOTESHOP 8 dodaliśmy nowy system importu danych i integracji z hurtowniami. Do sklepów w wersji Pro lub VIP dodamy wybraną hurtownię bez żadnych dodatkowych opłat.
SOTESHOP 8. Sprawdź swój indywidualny rabat. Zamów nową usługę.

SOTESHOP 8. Sprawdź swój indywidualny rabat. Zamów nową usługę.

13/02/2022
Razem z wprowadzeniem wersji 8 zmieniliśmy ofertę na SOTESHOP, ale dla klientów, którzy są z nami od lat, zawsze mamy specjalne warunki. Sprawdź indywidualny rabat dla swojego sklepu.