Udostępnij kolędy klientom

04/12/2014

Zachęcamy do pobrania i zainstalowania uaktualnionej aplikacji Świąteczne dodatki do sklepu.

Kolędy w sklepie internetowym

Dzięki tej aplikacji w prosty sposób wstawisz życzenia dla klientów czy dodasz w sklepie świąteczny baner. Do wyboru jest wiele gotowych grafik świątecznych oraz piękne polskie kolędy, które pojawią się wraz z życzeniami.


W nagraniach kolęd zrealizowanych przez SOTE wzieli udział m.in. wokalistka Anna Sandowicz z Teatru Polskiego w Poznaniu i pianista Michał Ruksza. Zachęcamy do udostępnienia kolęd swoim klientom. Wszyscy klienci SOTE mogą udostępniać, kopiować i używać do komercyjnych celów poniższych nagrań za darmo.

Żeby umieścić kolędę na Facebooku wystarczy wkleić jeden z poniższych linków:

https://soundcloud.com/soteshop/sote-jezus-malusienki https://soundcloud.com/soteshop/sote-oj-maluski-maluski https://soundcloud.com/soteshop/sote-mizerna-cicha

Zobacz jak powstawały kolędy i obejrzyj krótki film z realizacji nagrań: Nagrywamy dla Was kolędy


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Nowa wersja SOTESHOP 8

06/10/2021
Po wielu miesiącach pracy naszego zespołu, ukazała się nowa wersja SOTESHOP 8. Największą zmianą jest nowy panel administracyjny, ale łącznie dokonaliśmy zmian w 146 modułach sklepu. To największa aktualizacja, jaką kiedykolwiek wydaliśmy i mamy nadzieję, że najlepsza.

Ile kosztuje sklep internetowy? Cena sklepu, modele rozliczeń, abonament, dodatki, aktualizacje.

05/01/2022
Cena sklepu internetowego zależy od wielu elementów. W tym artykule przedstawiamy różne modele rozliczeń, koszty dodatkowe i postaramy się odpowiedzieć ile naprawdę kosztuje sklep w ciągu roku.

Jak założyć sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż w sieci?

28/10/2021
Polski rynek e-commerce należy do jednego z najdynamiczniej rozwijających się w Europie. Warto zatem pomyśleć nad założeniem własnego sklepu internetowego. Wbrew pozorom nie jest to trudne. Zobacz, jak krok po kroku otworzyć swój biznes online.