Nowa wersja ciemnej grafiki sklepu "Cutlery" dla SOTESHOP 8

09/03/2022

Ukazała się nowa wersja grafiki Cutlery dla SOTESHOP w wersji 8. Jest to ulepszona wersja projektu, dostosowana do zmian, jakie ukazały się w wersji 8, w tym usprawnienia SEO i pozycjonowania. Grafikę Cutlery charakteryzują ciemne barwy stron. Sprawdź nową grafikę.

Grafika sklepu internetowego - ciemna.

Grafika Cutlery to często wybierany projekt graficzny dla wersji 7, teraz dostępny jest także w wersji 8. Dzięki temu wiele sklepów będzie mogło w prosty sposób przełączyć się na nową grafikę i wykorzystać nowe możliwości sklepu SOTESHOP 8. Podobnie jak w innych tematach graficznych, dostępna jest edycja elementów grafiki i zmiana układu strony.

Zobacz grafikę: Grafika Cutlery

Bądź na bieżąco z nowościami, subskrybuj SOTE na YouTube.

Grafikę wyróżniają ciemne kolory stron. Dotyczy to zarówno strony głównej, kategorii, stron produktu, jak i całego procesu zamówienia, rejestracji użytkowników itp. Jeśli w sklepie jest prowadzony blog, to nowa grafika pozwoli na proste zwiększenie SEO strony i polepszenie pozycjonowania, zarówno stron bloga, jak i całego sklepu.

Przeczytaj artykuły o ostatnich zmianach funkcji bloga w sklepie.

Zachęcamy do założenia wersji Demo i sprawdzenia nowej grafiki. Nowy temat graficzny dostępny jest w standardzie w aktualizacjach, dla wszystkich sklepów SOTESHOP w wersji 8: Załóż demo sklepu z grafiką Cutlery

Cutlery vs Cutlery

W wersji 8 działa zarówno grafika Cutlery, jak i nowa Cutlery8. Różnica polega na tym, że Cutlery8 posiada nowe funkcje wersji 8 i usprawnienia. Dlatego zachęcamy klientów do przełączenia się na nową grafikę.

Aktualizacja sklepu

Jeśli nie masz już dostępu do aktualizacji, skorzystaj z nowej oferty i indywidualnego rabatu.

Aktualizacje i pomoc techniczną oferujemy obecnie w formie planów abonamentowych. W ramach tej usługi udostępniamy również aktualizację do wersji 8. Dla każdego z naszych dotychczasowych klientów przygotowaliśmy atrakcyjny indywidualny rabat.


Wybierz nową usługę SOTESHOP z indywidualnym rabatem.

Sprawdź swój rabat

Powiązane strony

Jak założyć sklep internetowy -  kompleksowy poradnik.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.
Nowa wersja grafiki sklepu

Nowa wersja grafiki sklepu "Giallo" dla wersji 8

17/02/2022
Ukazała się nowa wersja grafiki Giallo dla SOTESHOP w wersji 8. Jest to ulepszona wersja projektu, dostosowana do zmian, jakie ukazały się w wersji 8, w tym usprawnienia SEO i pozycjonowania. Sprawdź nową grafikę.
Nowa wersja grafiki sklepu

Nowa wersja grafiki sklepu "Argento" dla wersji 8

10/02/2022
Ukazała się nowa wersja grafiki Argento dla SOTESHOP w wersji 8. Jest to uaktualniona wersja projektu, który był dostępny w wersji 7. Dodaliśmy do niego zmiany, jakie wyszły w wersji 8, w tym ostatnie usprawnienia SEO dla bloga i pozycjonowania.