Import cykliczny. Integracja sklepu internetowego z hurtownią.

09/10/2022

Import cykliczny to funkcja sklepu internetowego SOTESHOP, ktora pozwala na importowanie produktów z hurtownii. Przykładowa integracja z hurtownią opartą na SOTESHOP oraz przydatne informacje związane z importem cyklicznym oferty do sklepu.

Integracja sklepu z hurtownią

Import cykliczny

Import danych z hurtowni do sklepu internetowego SOTESHOP wykonywany jest za pośrednictwem funkcji o nazwie "Import cykliczny". Integracje z różnymi hurtowniami wyglądają podobnie. Dodatkowo każdy sklep SOTESHOP ma funkcje prowadzenia hurtowni i eksportu danych dla innych sklepów.

Poniżej nagranie wideo pokazujące import danych z hurtowni opartej na innym sklepie SOTESHOP.

Bądź na bieżąco z nowościami, subskrybuj SOTE na YouTube.

Załóż hurtownię z SOTESHOP

Wraz z rozwojem rynku e-commerce i sklepów internetowych, zwiększa się zapotrzebowanie na nowe produkty, a co za tym idzie, popularność hurtowni. Dowiedz się, jak założyć hurtownię internetową i zaoferować swoje produkty innym firmom w modelu b2b.

Dowiedz się więcej: Jak założyć hurtownię internetową z SOTE?

Integracje z hurtowniami

Zobacz gotowe integracje z hurtowniami dla sklepu internetowego SOTESHOP: Integracje z hurtowniami

Jeśli hurtowni nie ma na liście gotowych integracji, dodamy nową: Integracja z nową hurtownią

Hurtownie w Polsce. Ponad 600 hurtowni w raporcie SOTE.

Jeśli nie wiesz, jaką hurtownię wybrać dla swojego sklepu, sprawdź raport SOTE zawierający ponad 600 hurtowni działających na polskim rynku. Wybierz kategorię i sprawdź ranking popularności hurtowni: Hurtownie w Polsce. Raport SOTE 2022.


Założ swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep

Powiązane strony

Polecane artykuły na blogu

Jak założyć hurtownię internetową z SOTE?

22/06/2022
Wraz z rozwojem rynku e-commerce i sklepów internetowych, zwiększa się zapotrzebowanie na nowe produkty, a co za tym idzie, popularność hurtowni. Dowiedz się, jak założyć hurtownię internetową i zaoferować swoje produkty innym firmom w modelu b2b.

Wymieniaj dane pomiędzy sklepami SOTE. Załóż nowy sklep internetowy z rabatem.

28/06/2022
Dzięki funkcji eksportu danych i cyklicznego importu, możesz w prosty sposób wymieniać dane pomiędzy sklepami SOTE. Dotyczy to nie tylko opisów i zdjęć produktów, ale także stanów magazynowych, cen, opcji itp. Dzięki temu możesz założyć kolejny sklep i kontrolować go z jednego miejsca. Załóż nowy sklep z rabatem 20%.

Jak założyć sklep internetowy - kompleksowy poradnik.

28/10/2021
Jeśli jesteś właścicielem małej firmy lub chcesz rozpocząć działalność jako sprzedawca online, założenie sklepu internetowego może być dla Ciebie niezwykle opłacalne. W dobie rosnącego znaczenia e-commerce i coraz większej liczby zakupów dokonywanych przez internet, rynek jest bardzo konkurencyjny, ale jednocześnie pełen możliwości. W tym poradniku przedstawiamy kompleksowe wytyczne dotyczące założenia i prowadzenia sklepu internetowego, które pomogą Ci z sukcesem rozpocząć swoją przygodę z e-commerce.