Funkcje sklepu internetowego SOTESHOP, które przydadzą się jeszcze przed świętami.

14/12/2022

Święta coraz bliżej i sprzedaż internetowa pracuje na pełnych obrotach, w wielu przypadkach do ostatniego dnia. Poznaj kilka wybranych funkcji programu SOTESHOP, które mogą przydać się jeszcze przed świętami, tak, aby zamówienia dotarły do klientów na czas.

Wybrane funkcje sklepu, które warto wykorzystać:

Zapakuj na prezent

Funkcja ta pozwala na zapakowanie produktów z zamówienia na prezent i wybór opakowania. Można zapakować wszystkie produkty lub tylko wybrane. Dodatkowo można udostępnić klientom opcję dodania bileciku. Dzięki tej funkcji mogą oni wybrać dostawę bezpośrednio do osoby, której chcą wysłać prezent. Jeśli oferujesz taką formę zamówienia, wyróżnij ją w swoim sklepie.

Dowiedz się więcej: Zapakuj na prezent. Nowa opcja w koszyku dla wszystkich sklepów.

Dostępność produktów

Tuż przed świętami dla klientów kluczowa jest informacja o dostępności produktów. Dodaj do sklepu filtr dostępności oraz pokaż dostępność bezpośrednio na listach produktów. Klienci chętniej zamawiają produkty, jeśli wiedzą, że są one dostępne i mają rzetelne informacje o jego dostawie.

Polecane strony:

Kontakt i czat online

Niezależnie od informacji na stronie, daj klientom opcję bezpośredniego kontaktu. Może to być kontakt telefoniczny, email lub czat online. Największą przewagę ma tu czat online, gdyż klienci od razu widzą, czy ktoś jest w sklepie i mogą na żywo porozmawiać o dostępności produktów i dostawie.

Sprawdź dodatki z WebStore:

Automatyczna integracja z dostawami

Wykorzystaj automatyczne integracje z dostawami, dzięki czemu możesz szybciej obsługiwać zamówienia i wykorzystywać lepsze opcje dostawy.

Integracje z dostawami i funkcje sklepu:

Śledzenie przesyłki i dostawa w weekend

Gotowe integracje pozwalają na automatyczne śledzenie przesyłki. Jeśli jednak korzystasz z innych form dostawy, dodaj link śledzenia przesyłki w wiadomościach wysyłanych do klienta. Dodatkowo możesz zdefiniować specjalne dostawy w weekend. Sprawdź opcje dostaw dostępnych w SOTESHOP.

Polecane strony:

Aktualizacja sklepu

Jeśli nie masz już dostępu do aktualizacji, skorzystaj z nowej oferty i indywidualnego rabatu.

Aktualizacje i pomoc techniczną oferujemy obecnie w formie planów abonamentowych. W ramach tej usługi udostępniamy również aktualizację do wersji 8. Dla każdego z naszych dotychczasowych klientów przygotowaliśmy indywidualny rabat.


Wybierz nową usługę SOTESHOP z indywidualnym rabatem.

Sprawdź swój rabat

Powiązane strony

Dodaj świąteczne banery wideo i kolędy w sklepie internetowym. Za darmo.

Dodaj świąteczne banery wideo i kolędy w sklepie internetowym. Za darmo.

01/12/2022
Zaktualizowaliśmy darmową aplikację z WebStore: "Świateczne dodatki do sklepu". Dzięku niej można w prosty sposób dodać banery, wybrać kolędy, a teraz także świąteczne filmy wideo. Wybierz gotowe materiały lub dodaj własne.
Ceneo - kategorie i produkty. Raport i analiza porównywarki Ceneo 2022.

Ceneo - kategorie i produkty. Raport i analiza porównywarki Ceneo 2022.

13/12/2022
Ceneo jest popularną porównywarką cen Polsce. W jej katalogu znajduje się 16 696 927 produktów. Przygotowaliśmy obszerny raport i analizę porównywarki Ceneo, który pozwoli lepiej poznać jej strukturę i znaleźć najlepsze miejsca dla oferty sklepu. Zobacz porównanie kategorii i ilości produktów w poszczególnych działach, sprawdź oferty bezpośrednio w Ceneo.
Allegro - wszystkie kategorie i produkty. Raport i analiza katalogu 2022.

Allegro - wszystkie kategorie i produkty. Raport i analiza katalogu 2022.

19/10/2022
Katalog Allegro zawiera ponad 23 056 kategorii i 413 903 522 produktów. Przygotowaliśmy obszerny raport i analizę katalogu Allegro, który pozwoli lepiej poznać jego strukturę i znaleźć najlepsze miejsca dla oferty sklepu. Zobacz porównanie kategorii i ilości produktów w poszczególnych działach, sprawdź oferty bezpośrednio w katalogu.