Jak założyć sklep internetowy?

Założenie sklepu internetowego nie musi być trudne. Pokażemy Ci, jak, krok po kroku, rozpocząć sprzedaż internetową z SOTE.

Obejrzyj film

Co jest potrzebne, aby otworzyć sklep?

Dobry sklep internetowy pomaga dotrzeć do nowych klientów, ale to Twój pomysł jest najważniejszy.

Jak założyć sklep internetowy SOTESHOP

Sklep internetowy SOTESHOP

Program do obsługi sklepu internetowego SOTESHOP, to gotowe i sprawdzone rozwiązanie. Przeznaczony jest dla małych i średnich firm. Pozwala na prowadzenie sprzedaży b2c oraz b2b, wpiera sprzedaż międzynarodową. Działa na nim tysiące sklepów i zawiera wszystko to, czego potrzebujesz do prowadzenia prefesjonalnej sprzedaży w Internecie. Zobacz listę naszych klientów: ​Klienci SOTE

Zachęcamy do założenia bezpłatnej wersji sklepu na 14 dni,
bez żadnych zobowiązań.

Załóż demo

Ile kosztuje sklep internetowy SOTESHOP?

Decydując się na sklep SOTE, otrzymujesz jedną wersję sklepu, która ma wszystkie funkcje w standardzie. Zawsze dajemy klientom to, co mamy najlepsze bez ukrytych opłat i opcji.

Sklep można otworzyć już od 75 zł netto miesięcznie lub zdecydować się na opcję roczną 750 zł netto. Sklep możesz zainstalować na własnym serwerze lub skorzystać z Hostingu SOTE.

Zobacz cennik sklepu internetowego SOTESHOP

Cennik

Hosting sklepu internetowego

Żeby sklep internetowy SOTESHOP był widoczny w Internecie, potrzebna jest własna domena i hosting.

Sklep można zainstalować na własnym serwerze lub skorzystać z Hostingu SOTE. W przypadku Hostingu SOTE sklep zostanie automatycznie zainstalowany, jeśli ktoś ma własny hosting, to bezpłatnie pomagamy w jego instalacji.

Jak założyć sklep internetowy - Hosting

Domena i certyfikat SSL

Do uruchomienia sklepu potrzebna jest własna domena i certyfikat SSL. Warto mieć domenę, która nawiązuje do nazwy sklepu. Słowa kluczowe w nazwie domeny nie mają dużego znaczenia. Ważniejszym elementem jest certyfikat SSL, ktory potwierdza właściciela domeny i zabezpiecza dane wpisywane przez klientów. Jest to także ważny element związany z indeksowaniem i pozycjonowaniem domeny w Google, ale nie tylko.

Jak założyć sklep internetowy z certyfyikatem SSL

Grafika

Żeby stworzyć piękny sklep nie musisz tworzyć grafiki od nowa. Możesz wykorzystać jeden z gotowych szablonów i dostosować go do swoich potrzeb. Zmienić kolory, logo, dodać baner, zmienić menu i wiele innych. Nie musisz zatrudniać grafika, wszystko można zrealizować z panelu administracyjnego sklepu.

Zobacz gotowe grafiki sklepu do wyboru: ​SOTESHOP Demo

Grafika sklepu internetowego SOTESHOP

Jeśli szukasz całkowicie indywidualnego projektu, możesz skorzystać z usługi: Indywidualny projekt graficzny lub wersji SOTESHOP Exclusive.

Produkty i konfiguracja

Kiedy Twój sklep jest zainstalowany, możesz od razu wprowadzać produkty i stworzyć kategorie sklepu. Całość oferty możesz wprowadzić z panelu administracyjnego lub zaimportować z pliku CSV.

Oprócz oferty należy skonfigurować sklep. Podstawowe elemety konfiguracji:

Jak założyć sklep internetowy: produkty i konfiguracja

Reklama

Kiedy sklep jest gotowy i przetestowany warto zadbać o to, by klienci się o nim dowiedzieli. Kanały pozyskiwania wejść na stronę:

Sklep internetowy i reklama

Kiedy planujemy działania reklamowe, warto zacząć od reklamy na Facebooku, gdyż interfejs dodania reklam Facebooka jest łatwiejszy. Kiedy poradzimy sobie z pierwszą reklamą, warto dodać reklamy w Google.

Dowiedz się, jak dotrzeć do klientów sklepu internetowego.

Jak pozyskać klientów

Od 20 lat tworzymy oprogramowanie dla sklepów internetowych i pomagamy klientom skutecznie sprzedawać w Internecie, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Zaufało nam tysiące klientów i cieszymy się, że możemy ich wspierać w codziennej pracy.

Masz pytania?

Jeśli masz pytania lub chcesz się dowiedzieć czegoś więcej, skontaktuj się z nami
office@sote.pl, tel. +48 736 382 120, +48 736 382 121
lub skorzystaj z czata online.

Załóż Demo