Add this

add this z angielskiego udostępnij, dodaj to, np. na Facebooku, na Twitterze itp. Odwołanie do usługi seriwsu AddThis https://www.addthis.com/. Portal ten umożliwiał wstawianie na stronę widżetów, które zachęcają klientów do przesłania oferty Twojego sklepu do portali społecznościowych. Od 31 maja 2023r usługa została zawieszona przez właściciela firmę Oracle.

Add this to usługa, która pozwalała na łatwe dodanie linków do różnych usług w mediach społecznościowych na stronach i w sklepach internetowych. System automatycznie rozpoznawał, czy użytkownik jest zalogowany i umożliwiał dodanie komentarza, polubienie lub udostępnienie strony. 

Aktualnie system, od konca maja 2023, nie jest juz dostępny, a usługi zostały zawieszone. Oficjalny komunikat na stronie https://www.addthis.com: "As part of a periodic product portfolio review, Oracle has made the business decision to terminate all AddThis services effective as of May 31, 2023." 

Przykład prezentacji AddThis

Przykład prezentacji funkcji udostępniania treści z dodatkiem AddThis w sklepie internetowym SOTESHOP.

Bibliografia

Powiązane hasła

Facebook «popularny portal społecznościowy».
Instagram «serwis społecznościowy; platforma obsługująca sieć społecznościową przede wszystkim w zakresie publikacji zdjęć».
share z angielskiego «zwrot skierowany do odbiorcy: udostępnij coś, podziel się wiadomością» zob. ◦ szaruj, ◦ szarować. ;
Twitter «serwis społecznościowy umożliwiający zamieszczanie krótkich, aktualnych informacji dotyczących zwykle teraźniejszości, newsów itp.».
YouTube «serwis internetowy zawierający materiały video, najczęściej z opisem».
Wybierz literę od której zaczyna się hasło.

Załóż swój sklep internetowy SOTESHOP na 14 dni za darmo.
Sprawdź nową wersję sklepu SOTESHOP 8.

Załóż swój sklep